User Page (Blog)

Vize FELITI clubu pro rok 2016

on 26 leden, 2016

Vízí FELITI clubu je ukázat co nejvíce lidem cestu ke zdravému a čestnému způsobu chovu, možnost dosáhnout pomocí chovu koček osobního rozvoje a růstu. Lidé jsou ti, kdo mohou měnit prostředí kolem nás, život všech zvířat, nejen koček, ale také nás inspirovat. Mým přáním pro rok 2016 je, abyste Vy všichni byli strážci hodnot, které mohou pomoci dalším lidem. Buďte stále vzorem pro ostatní svým přístupem k chovu, ale i k životu samotnému. 

Rostliny vhodné pro kočky

on 19 březen, 2013

Všechny kočky požírají trávu nebo jiné kytky. Kočka to dělá hlavně ze zdravotních důvodů. Pojídáním trávy si totiž doplňuje vitamíny a efektivně si pročišťuje žaludek od nechtěného obsahu (chuchvalců srsti- bezoárů). Je na nás zajistit, aby to byly ty vhodné pro ně.

Jedovaté látky pro kočky

on 19 březen, 2013

Otravy patří mezi velmi časté příčiny smrti koček, které tráví svůj čas venku. Venkovní život skrývá spoustu nástrah. Pouštíme-li tedy kočičku na čerstvý vzduch bez naší asistence, musíme počítat i s možným rizikem. Otravám se však bohužel nevyhnou ani kočky žijící výhradně v bytě. Zde je ale v našich silách veškerá potenciální nebezpečí odstranit.

Kočky a jedovaté rostliny

on 20 prosinec, 2012

Při každodenní péči o srst spolyká kočka značné množství chlupů. Olizováním se jemné chlupy zachytí na drsném povrchu jazyka, ze kterého putují do trávicí soustavy. Tam se slepí v pevné chomáče, které (v ideálním případě) kočka vyzvrací, nebo je bez potíží vyloučí poté, co prošly její trávicí soustavou.

Feliti klub na TICA show ve Stockerau

on 01 únor, 2012

Předvánoční čas. Někdo stresuje s dárky, úklidem a přípravami směrem k dokonalé oslavě svátků, jiný se rozhodne jako my věnovat se raději sobě, svým kamarádům a především kočkám.
Výstava TICA v rakouském Stockerau na nás dýchla atmosférou dobré pohody a klidu, poslední dobou tak neznámou z českého výstavního prostředí.